תגבירי – רטריט העצמה נשית

תגבירי- מסע נשי רוחני חוויתי להגביר את כל האיכויות שלך. זה הזמן שלך לבטא את עצמך, את האמת שלך והמהות שלך במלוא הדרך יותר מדי שנים צמצמת אותך וזוהי השעה להיות הביטוי המלא שאת המסע יקח אותך לחיבור אלייך וחלקים של האישה השלמה שבך. במסע יהיו תרגולי עומק. מדיטציות. טקסים. חניכה. ריברסינג. יוגה.

יוגה בעמק המעיינות

עם בוא הקיץ נצא לסדנת יוגה בקיבוץ כפר רופין שבעמק המעיינות, במרכז הסדנאות והצפרות 'מקור החסידה'. הצטרפו אלינו לתרגל ולהעמיק במרחב שקט וקרוב לטבע. בסדנה נהנה מאוכל צמחוני משובח. הסדנה מתאימה למתרגלי ומתרגלות איינגאר יוגה מכל הרמות, עם ניסיון של חצי שנה או יותר.  

רטריט פעימה

פעימה ריטריט נשים עמוק וייחודי של הקשבה פנימה. מזמינות אותך לשלושה ימים של חיבור והשראה, יוגה ותרגולי נשימה, סדנאות מעולם האימון הסאטי, תרגולים בודהיסטים ושמאנים, שיחות וטקסים. וכל זה בתוך מרחב מוחזק ובטוח וחגיגה עם חברות. חוויה מיוחדת והתכנסות פנימה – אל עצמך.

ריטריט – מאמינה

מסע עומק לנשים – שעוסק בריפוי והגשמה מאפשר קפיצה מואצת בהתפתחות המסע מאפשר לך הזדמנות לצלול לעומק רבדי האמונה שלך, לחדד את החיבור דרך האמונה בעצמך להעצים את האמונה בתודעת השותפות שיש לך עם הבורא והבריאה דרך תרגולים מעצימים, מדיטציות חניכות וטקסים צלילים ועשן מרפאים ותוכן מתוקשר שמותאם לעידן החדש תוכלי למצוא ולהמציא את עצמך […]